עיתונות

הכי קרוב לזוהר הצפוני <br>עיצוב דירה בצפון תל אביב

הכי קרוב לזוהר הצפוני
עיצוב דירה בצפון תל אביב

משפחה קסומה מאזור המרכז החליטה להגשים את החלום ולרכוש את הדירה שלימים תהפוך בשבילם לבית., מהר מאוד הם הבינו שכדי להפוך את הדירה לבית הם יזדקקו לשיפוץ מקיף. הדירה היא דירת שלושה חדרים בצפון תל אביב, החללים המקוריים של הדירה היו חללים קטנים ולא מחולקים בצורה התואמת לצרכים של הדיירים החדשים. המשפחה פנתה אל מעצבת הפנים יערה קרקובר על מנת שתצא איתם אל תהליך השיפוץ והפיכת הדירה לבית.

לכתבה המלאה
סוד בעליית הגג<br> 45 מר’ של קסם | עיצוב עליית גג

סוד בעליית הגג
45 מר’ של קסם | עיצוב עליית גג

בבתים רבים קיים חלל שלרוב משמש כמחסן לכל הדברים שאין להם שימוש בבית אבל כואב לנו לזרוק, חלל מלא פוטנציאל שתמיד אנחנו חולמים לסדר ולארגן מחדש ולהפוך למקום המפלט שתמיד חלמנו עליו.
לרוב זה לא יוצא לפועל ועליית הגג שלנו נשארת מקום אפלולי, מאובק ולא מנוצל.
במקרים שבהם החלום יוצא לפועל קורים דברים קסומים כמו עליית הגג הבאה של המעצבת יערה קרקובר שהגשימה את החלום של זוג צעיר שעזב את תל אביב לטובת אווירה כפרית וביתית והפכה את עליית הגג מיושנת וחשוכה לעליית גג מעוצבת.

לכתבה המלאה
מזרח תיכון חדש:<br>450 מר בסגנון בנייה סורי(!) כן, סורי.

מזרח תיכון חדש:
450 מר בסגנון בנייה סורי(!) כן, סורי.

אנחנו חיים במדינה קטנה למדי, ‘חצי סיכה על מפת העולם’ כמאמר השיר. ובכל זאת, נדמה שאפשר למצוא כאן דברים שלא נמצא בשום מקום אחר בעולם. דברים שייחודיים רק למקום המיוחד הזה, שילובים שאין סיכוי שיוכלו להתקיים במקום אחר. רוצים דוגמה? קחו את הבית המיוחד הזה, שבאחד מיישובי הכרמל: 450 מ”ר של חללים פתוחים ורחבים, וסגנון בנייה סורי. כן, מה שאתם קוראים: סורי. את הבית הזה ביקשה יערה קרקובר, ממשרד יערה קרקובר אדריכלות ועיצוב פנים, לעצב מחדש – ולהפוך לפונקציונלי יותר, רענן יותר ומזמין יותר.

לכתבה המלאה
יערה קרקובר 054-2230377 yk.archit@gmail.com